O programie

Ogólnopolski Program „Wiarygodny Biznes Kobiet” swoim rozbudowanym procesem weryfikacji podmiotów ubiegających się o uczestnictwo, wyróżnia się spośród wielu innych programów dostępnych na rynku.

Dzięki temu mamy pewność, że przedsiębiorstwo posiadające Certyfikat Wiarygodności charakteryzuje się dobrą etyką, płynnością finansową oraz stabilnością. Wyróżnienie ponadto gwarantuje pewność transakcji oraz udanej współpracy.

Uczestnicy Programu mają dostęp do wielu przywilejów, w tym do korzystania z rabatów na usługi prawne, finansowe i konsultingowe, dostęp do wsparcia prawnika w wypadku sytuacji konfliktowych, uczestniczenia w rozwoju wizytówki elektronicznej oraz gwarancję wysokiego pozycjonowanie w porównaniu do konkurencji.

Godnym uwagi jest fakt, że portal prawokobiet.pl, będący Strategicznym Partnerem Programu, gwarantuje usługi najwyższej jakości w obszarze weryfikacji podmiotów, a także ochronie windykacyjnej i prawnej.

Uczestnictwo w Programie „Wiarygodny Biznes Kobiet” zapewnia znaczące wyróżnienie firmy na rynku oraz bezpieczeństwo i bezstresowe prowadzenie biznesu.